PPG

 

statuetki

 

 

PPG to Konkurs z Publicznego Prawa Gospodarczego, który w tym roku (2017r.) organizowany jest po raz 6. Już po raz trzeci ma on zasięg ogólnopolski, co jest dla nas bardzo ogromnym wyróżnieniem.  Co roku cieszy się on dużym zainteresowaniem studentów, z czego niezmiernie się cieszymy.

Składa się z 2 etapów. Pierwszy polega na poprawnym wysłaniu kazusu (13-27.02.2017 r.), spośród wszystkich nadesłanych najlepsza piętnastka zapraszana jest przez nas do Lublina, gdzie ma miejsce drugi etap (03.04.2017 r.). Polega on na rozwiązaniu testu wielokrotnego wyboru.

Za każdym razem możemy liczyć na wielkie wsparcie Katedry Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji UMCS na czele z profesorem Marianem Zdybem oraz Kancelarii Prawnej Filipek&Kamiński.

Kancelaria Prawna Filipek & Kamiński jest to jedna z największych kancelarii działających na warszawskim i lubelskim rynku prawniczym, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze prawnej i posiadająca kilkuletnie doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego oraz prawa pracy.

Każda edycja kończy się  uroczystą Galą Finałową, na której najlepszym z najlepszych wręczane zostają statuetki, dyplomy oraz nagrody. Co roku pojawiają się na niej zaproszeni przez nas goście oraz artyści, którzy swoimi występami  umilają czas wszystkim zebranym.

Poniżej prezentujemy krótką prezentację dotyczącą tegorocznej edycji:

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej Konkursowi oraz na Facebooku.