Lubelskie Warsztaty Prawnicze 2016.

Bez tytułu 3

Dla zainteresowanych tematyką prawa, a w szczególności planowanymi zmianami i nowelizacjami aktów prawnych.


 

Lubelskie Warsztaty Prawnicze to autorskie wydarzenie organizowane w dniach 13-14 kwietnia 2016 roku przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Lublin. Projekt ma na celu przybliżenie wszystkim osobom zainteresowanym tematyką prawa, planowanych zmian i nowelizacji aktów prawnych. Mamy do zaoferowania szeroką ofertę od prelekcji, aż po praktyczne warsztaty pisania umów. Lubelskie Warsztaty Prawnicze Skierowane są nie tylko do studentów prawa, ale także studentów innych kierunków, uczniów i wszystkich osób zainteresowanych proponowaną przez nas tematyką. Będą one miały miejsce na dwóch lubelskich uczelniach:
-Katolickim Uniwersytecie Lubelskim,
-Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na poniższe warsztaty zostaną uruchomione zapisy:

  1. Prelekcja dot. zmian w konstytucji – dr Wojciech Mojski
  2. „Kłamstwo dziecka jako element o znaczeniu procesowym” – dr Kinga Sarad-Deć

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: zapisy@lublin.elsa.org.pl W tytule należy podać nazwę warsztatu, a w treści imię i nazwisko oraz uczelnię i rok studiów. Zapisy ruszają w poniedziałek (11.04) o godz. 18:00.

giteshwh

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: Polskie Radio Lublin, Radio Centrum, portal : studentnews.pl, studentLEX.pl,lexagit.pl, wydarzysie.pl, sPrawnik.pl oraz Wolters Kluwer.

Zachęcamy do zapisów na Lubelskie Warsztaty Prawnicze.

Więcej na : stronie

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42