Business Link Lublin we współpracy z Urzędem Miasta Lublin budzą potencjał naszego miasta!

logo-bll

Po raz kolejny Business Link Lublin i Urząd Miasta Lublin połączyły siły. Największy akcelerator biznesu po prawej stronie Wisły wspierany przez władze Lublina opracował specjalny program rozwojowy dla lokalnych startupów. Po sukcesie konkursu „Wyzwanie 90 dni”, podczas którego 60 firm mogło korzystać z miejsca do pracy szkoleń oraz sesji mentoringowych z praktykami biznesu Business Link Lublin nie zwalnia tempa i umożliwia kolejnym przedsiębiorczym osobom rozwijać swoje pomysły biznesowe.

Już w kwietniu rusza konkurs skierowany do startupów zarówno w początkowej fazie rozwoju, jak i dla tych, którzy już są w zaawansowanej fazie realizacji. Program dzieli się na 2 ścieżki:

  • Early StartUp – program akceleracji z zakresu modelowania biznesowego, customer development, budowania MVP.

  • Beta-Startup – program akceleracji skupiający się na rozwoju kompetencji sprzedażowych oraz obejmujący tematykę dofinansowań oraz usprawnień modeli biznesowych.

Po 7 tygodniach intensywnych szkoleń i spotkań biznesowych uczestnicy konkursu zostają ocenieni przez Komisję, która wybiera 10 najbardziej rokujących startupów, które wykazały największy progres i rozwinęły w największym stopniu swój produkt. Zwycięzcy otrzymują dwumiesięczny bezpłatny pobyt w Business Link Lublin, by w dalszym ciągu pracować nad swoim pomysłem biznesowym.

Projekt jest realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Lublin w ramach Strategii Rozwoju Lublina na lata 2013-2020.


Realizator i Partner Strategiczny konkursu – akcelerator biznesu Business Link to instytucja, która zajmuje się wspieraniem firm w rozwoju poprzez udostępnianie im miejsca do pracy, kontaktów oraz specjalistycznej wiedzy w formie opieki mentorskiej oraz szkoleń. Business Link działając jako sieć dziesięciu akceleratorów w całej Polsce daje też niezwykłe możliwości posiadania biura we wszystkich swoich oddziałach. Dodatkowo organizuje wyjazdy akceleracyjne do Doliny Krzemowej, Szanghaju czy Londynu, podczas których firma może nawiązać cenne kontakty biznesowe, pozyskać inwestora oraz otrzymać konstruktywne opinie i porady na światowym poziomie.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie:

http://wyzwanie.blpoland.com/

Więcej informacji: Magdalena Chodara – Project Manager Business Link Lublin e-mail: magdalena.chodara@blpoland.com

tel.: 501 319 338

Podziel się


Fatal error: Call to undefined function get_ssb() in /wp-content/themes/wordpress-bootstrap-master/single.php on line 42